Maison Typique De Sologne

Belangrijkste voorzieningen

  • 50 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 2 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    De gesitueerde in La Chapelle-d'Angillon Maison Typique De Sologne La Chapelle-d'Angillon is geschikt voor maximaal 2 gasten en ligt in de buurt van het Château de la Chapelle d'Angillon, op maar 6 rijminuten verderop.

    Deze 50 m² grote villa bevindt zich binnen 550 meter van Chateau de Bethune.

    Dit vakantiehuis biedt uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Deze 1-slaapkamer Maison Typique De Sologne beschikt over een waterkoker, een koelkast en een oven in een complete keuken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Maison Typique De Sologne La Chapelle-d'Angillon

    Dit vakantiehuis biedt uitzicht op de tuin. Tot de badkamerfaciliteiten van deze woning behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Typique De Sologne La Chapelle-d'Angillon Keuken foto
    Huisje met 1 Slaapkamer

    Grootte: 50 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Maison Typique De Sologne La Chapelle-d'Angillon

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Maison Typique De Sologne La Chapelle-d'Angillon

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen in de buurt van Maison Typique De Sologne?
      Het Château de la Chapelle d'Angillon is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen binnen 6 minuten wandelen van Maison Typique De Sologne.
    • Heeft dit vakantiehuis een keuken?
      Ja, in dit vakantiehuis is een ingerichte kitchenette beschikbaar.
    • Is deze villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar deze villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maison Typique De Sologne La Chapelle-d'Angillon